wtorek, 5 czerwca 2018

Konkurs na projekt artystyczny.


CO
Poszukujemy projektów artystycznych z dowolnej dziedziny sztuk wizualnych lub performatywnych, zarówno nowych jak i pokazywanych już wcześniej.

GDZIE
Prace prezentowane będą na dziedzińcu wewnętrznym i we wnętrzach budynków Garnizonu Modlin jako kontynuacja działań Galerii Forty / Forty.

KIEDY
Montaż projektu możliwy od dn. 18.06.18. (poniedziałek). Prezentacja gotowych projektów w dn. 22.-23.06.18., podczas festiwalu muzyki elektronicznej Instytut Festival 2018.

ZA ILE
Całkowity, łączny budżet konkursu wynosi 5000 zł brutto. W tej kwocie możemy wybrać jeden większy projekt albo kilka mniejszych. Małe projekty mile widziane. Przykro nam, ale pokrywamy tylko koszty materiałów i transportu. W przyszłym roku na pewno będzie lepiej. Bonus to dwuosobowe zaproszenie na festiwal i kilka dni spędzonych z fajną ekipą skupioną wokół warszawskiej Pracowni N22.

TERMINY
Na Wasze pomysły czekamy przez tydzień, do 11.06.18. (poniedziałek) do godz. 20.00. Wybierzemy najciekawsze do dn. 15.06.18 (piątek).

SZCZEGÓŁY
Dziedziniec wewnętrzny Garnizonu Modlin to kilkadziesiąt hektarów zielonego terenu, z trawiastymi łąkami i starodrzewem. We wnętrzu budynku Garnizonu do dyspozycji kilka kwadratowych pomieszczeń o powierzchni ok 40 m2. oraz korytarze (zobacz zdjęcia poniżej). Możliwa realizacja / prezentacja instalacji, obiektów, działań performatywnych, wystaw prac wizualnych, wideoprojekcji, etc., etc. Warunek - w ramach uzgodnionego budżetu wszystko należy zrealizować i zabezpieczyć we własnym zakresie. Nie zapewniamy nadzoru nad pracami w trakcie festiwalu, ich montażu i demontażu, ani transportu. Prace nie mogą stanowić zagrożenia bezpieczeństwa uczestników imprezy, zwłaszcza w zakresie p-poż. i budowlanym.

KONTAKT
Przesyłaj projekt (opis, ew. wizualizacja, tak żebyśmy wszystko zrozumieli) na adres: miastomoje@gmail.com. Na pytania odpowiadamy drogą mailową lub przez FB Fundacji.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz